Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

     XIII Festyn Dzień Sąsiada "NA LUDOWĄ NUTĘ"

 

     XIII Festyn Dzień Sąsiada pod tytułem „Na ludową nutę” już za nami.

   Mimo niesprzyjającej pogody,  już od godziny 12 na parking przed budynkiem Klubu Senior+ przyszło wielu mieszkańców miasta i osiedla Lotnisko. Mimo deszczu, w pogodnych nastrojach i z uśmiechem na twarzy mieszkańcy Stargardu mieli okazję spędzić miłe chwile. Na scenie, w  czasie festynu „ludową nutę” wspaniale prezentowała Kapela Retro z Marianowa i Zespół Wokalny „Chabry”. Oczywiście, nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Były konkursy, baloniada, fotobudka, w której można było robić zdjęcia w strojach ludowych i wiankach. Dużym zainteresowaniem cieszyło się możliwość samodzielnego zrobienia mydełka czy też warsztaty malarsko-rękodzielnicze. Tradycyjnie wata cukrowa, popcorn i słodycze - raz w roku można. A pokaz zumby w wykonaniu instruktorek Aqua Star poderwał do tańca nie tylko dzieci ale i ich rodziców i dziadków.

   W czasie Festynu były zaprezentowane między innymi stoiska stowarzyszeń działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami, stoisko Zakładu Usług Komunalnych a także stoisko Zespołu Szkół nr 5, z którego dziewczęta częstowały wszystkich uczestników  wspaniałymi rogalikami. Stoisko Urzędu Miasta oferowało możliwość wyrobienia Stargardzkiej Karty Mieszkańca – i tu również duże zainteresowanie.

   Stowarzyszenie „Potrzebny Dom” i Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.  serdecznie dziękują wszystkim za wspólnie spędzony czas.

   Składamy jednocześnie serdeczne podziękowania Fundacji LOTOS, PEC Spółka z o.o. w Stargardzie, Wody Miejskie Stargard Sp. z o.o. i innym instytucjom za pomoc i współpracę w organizacji Festynu.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

 

       

 

       

Stargard, sierpień 2022

 PRZEKAŻ DAROWIZNĘ LUB 1% PODATKU NA RZECZ STOWARZYSZENIA „POTRZEBNY DOM”

 

KRS 0000352423

 

BANK PEKAO SA O/STARGARD  07 1240 3901 1111 0010 7408 1887

 

 

Programy Stowarzyszenia

PROGRAM POMOCY MIESZKANIOWEJ POTRZEBNY DOM:

  1. Bez Barier
  2. Nie Sami
  3. Na Start
  4. Nasz Dom

O Nas

 STOWARZYSZENIE „POTRZEBNY DOM”

Celem Stowarzyszenia jest:
1) prowadzenie działalności zmierzającej do umożliwienia poszczególnym grupom osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, zwanym dalej „potrzebującymi wsparcia”, przystosowanie się do realiów życia codziennego i do wyrównywania ich szans w społeczeństwie; w szczególności potrzebującymi wsparcia są:

Więcej…
^