Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bez Barier

Program mieszkaniowy dla osób niepełnosprawnych. Zwykłe domy, ale dostosowane do typu niepełnosprawności, dające możliwość aktywnego życia. Zapewniamy swobodny dostęp do mieszkań, poprzez ich optymalną lokalizację w budynkach oraz zabezpieczenie właściwej infrastruktury komunikacyjnej.

Czytaj więcej...

Nie Sami

Program mieszkaniowy dla osób starszych. Zwykły dom, który jest czymś więcej niż tylko mieszkaniem. Zapewnione wsparcie w codziennym życiu m.in. poprzez bezpośrednią pomoc w prowadzeniu domu i opiekę medyczną.

Czytaj więcej...

Na Start

Program mieszkaniowy dla wychowanków placówek opiekuńczo - wychowawczych w tym domów dziecka i rodzin zastępczych. Zwykłe domy - samodzielne mieszkanie, tak patrzymy na wejścia w dorosłe życie. Dwuetapowe przejście do samodzielnego mieszkania.

Czytaj więcej...

Nasz Dom

Program mieszkaniowy dla dzieci pozbawionych domu rodzinnego. Zwykły dom, ale dający możliwość wychowania i rozwoju dziecka w warunkach zbliżonych do domu rodzinnego.

Czytaj więcej...

O Nas

 STOWARZYSZENIE „POTRZEBNY DOM”

Celem Stowarzyszenia jest:
1) prowadzenie działalności zmierzającej do umożliwienia poszczególnym grupom osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, zwanym dalej „potrzebującymi wsparcia”, przystosowanie się do realiów życia codziennego i do wyrównywania ich szans w społeczeństwie; w szczególności potrzebującymi wsparcia są:

Więcej…
^