Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

        Program "NA START"

 

     Długo oczekiwanym dniem w życiu każdego młodego człowieka jest możliwość samodzielnego zamieszkania w swoim M. W ramach Programu „Na start” po kilku latach pobytu w inkubatorze i uczeniu się samodzielności nasz podopieczny stał się lokatorem własnego mieszkania. To jeden  z najważniejszych dni w życiu każdego młodego człowieka. Podpisanie umowy najmu ze Stargardzkim TBS Sp. z o.o., przeprowadzka i kilka tygodni prac przy składaniu mebli, meblowania, urządzaniu się, sprzątania. Ważne, że wszystkie prace zrobiliśmy całkowicie samodzielnie a efekty działań najlepiej widać na zdjęciu. Naszemu podopiecznemu życzymy powodzenia.

 

        

Stargard, luty 2024

 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ LUB 1,5 % PODATKU NA RZECZ STOWARZYSZENIA „POTRZEBNY DOM” 

KRS 0000352423

BANK PEKAO SA O/STARGARD  07 1240 3901 1111 0010 7408 1887

 

 

 

 

Strona 1 z 46

Programy Stowarzyszenia

PROGRAM POMOCY MIESZKANIOWEJ POTRZEBNY DOM:

  1. Bez Barier
  2. Nie Sami
  3. Na Start
  4. Nasz Dom

O Nas

 STOWARZYSZENIE „POTRZEBNY DOM”

Celem Stowarzyszenia jest:
1) prowadzenie działalności zmierzającej do umożliwienia poszczególnym grupom osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, zwanym dalej „potrzebującymi wsparcia”, przystosowanie się do realiów życia codziennego i do wyrównywania ich szans w społeczeństwie; w szczególności potrzebującymi wsparcia są:

Więcej…
^